O klubu:

Kynologický klub SVITAVA -  Bílovice  je nekomerční sdružení majitelů, chovatelů a všech zájemců o výchovu a   výcvik psů všech plemen. Zabývá se všemi odvětvími sportovní kynologie, zejména výcvikem poslušnosti, obrany a stop. Je registrovaným členem Moravskoslezského kynologického svazu (organizace č. 10525)

Činnost Kynologického klubu SVITAVA řídí a koordinuje volený výbor, který pracuje ve složení (schváleno na členské schůzi v lednu 2018):

předsedkyně   Mgr. Marie Lázničková
místopředseda   Rudolf Častulík
jednatelka   Ing. Olga Flasarová
pokladník   Martina Častulíková
revizní komise   Zuzana Kafková

Klubová činnost probíhá především na cvičišti KKsvitava, které se nachází v Bílovicích nad Svitavou - mapa(klikni) ZDE

Činnost Kynologického klubu SVITAVA -  Bílovice se řídí stanovami - viz rubrika "Stanovy a pravidla"

Kynologický klub SVITAVA  Bílovice

Základním místem činnosti Kynologického klubu SVITAVA  Bílovice je cvičiště klubu,které se nachází v Bílovicích nad Svitavou - (klikni ZDE), kde probíhá výcvik psů. Výcvik probíhá podle platných zkušebních řádů.

Začínajícím psovodům zde poradíme jak správně pracovat s pejskem a také je  seznámíme s metodami a postupy ve výcviku a tím jim pomůžeme zvládnout základní znalosti v ovladatelnosti psa.

Zkušenější psovodi mohou v rámci výcviku na cvičušti připravovat své psy na různé zkoušky z výkonu nebo závody a věnovat se tak náročnějšímu sportovnímu výcviku.

Složení zkoušek není podmínkou členství v našem Kynologickém klubu SVITAVA  Bílovice. Hodně našich členů navštěvuje  cvičiště pouze pro radost z výcviku psa, setkání s přáteli nebo pro výměnu zkušeností .

Přijdte mezi nás – rádi Vás uvítáme!